OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 NIEDZIELA ZWYKŁA 22. 01. 2023 r.

Dziś obchodzimy Dzień Dziadka. Składając im najserdeczniejsze życzenia pamiętajmy o modlitwie za nich, a dla zmarłych wypraszajmy łaskę nieba.

W środę przeżywamy święto nawrócenia św. Pawła

Gabinet Weterynaryjny w Jabłonce zawiadamia, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych w dniu 28 stycznia (tj. sobotę) zostanie przeprowadzone obowiązkowe szczepienie psów przeciwko wściekliźnie w wyznaczonych punktach, które wraz ze stałym grafikiem są wywieszone na ogłoszeniach na słupach i na tablicy ogłoszeń.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Czesława Wolańska, za którą w naszej parafii zamówiono 20 Mszy świętych, z których 4 zostaną odprawione w naszym kościele, a pozostałe w innych kościołach karmelitańskich. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Naszym parafianom i sympatykom oraz przybyłym gościom, a także wszystkim wypoczywającym na feriach zimowych życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki świętej Anny w nadchodzącym tygodniu.

W tę dzisiejszą Niedzielę Biblijną zróbmy postanowienie, aby często czytać i wsłuchiwać się w Słowo Boże, i żyć nim na co dzień. Niech w tym nas umacnia Boże błogosławieństwo.