OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 NIEDZIELA ZWYKŁA 03.09.2023 r.

Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszy świętej o godz. 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie Procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Za składane dzisiaj ofiary na tacę inwestycyjną składamy już teraz serdeczne staropolskie „Bóg zapłać!”

W poniedziałek o godzinie 8.00 – uroczysta Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców. Pół godziny przed Mszą świętą okazja do spowiedzi świętej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W związku z tym podczas Mszy świętej o godz. 18.00 modlimy się za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II polecając sprawę powołań kapłańskich i zakonnych.

        W czwartek o godz. 16.00 spotkanie scholii a w sobotę o godz. 9.00 spotkanie ministrantów.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Łyś za którego zamówiono 481 intencji. 8 zostanie odprawionych w naszej parafii, a pozostałe odprawią nasi księża rodacy. Gregorianka zostanie odprawiona w naszym klasztorze we Włodzimierzu Wołyńskim na Ukrainie oraz dwie Gregorianki w Kolegium św. Alberta w Rzymie. Polećmy śp. Jana dobremu Bogu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie..

Wszystkim naszym parafianom oraz sympatykom, przyjaciołom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką naszej Patronki świętej Anny.