8 NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.03.2019

Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po Mszy św. krótka adoracja. Jednocześnie  kończymy  40- godzinne nabożeństwo.  Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00. Zapraszamy do modlitwy.

Dzisiaj także po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie na plebanii Komitetu Budowy Kaplicy Pogrzebowej.

Za ofiary składane dzisiaj na tacę z przeznaczeniem na wsparcie budowy kaplicy pogrzebowej składamy serdeczne Bóg zapłać! Saldo na koncie w banku wynosi 105,349 zł.

W środę rozpoczynamy WIELKI POST.  Przez symboliczny gest posypania  głów popiołem  wkraczamy w okres czterdziestodniowej pokuty. Msze Święte  o godz.  800   i  1700.  W Środę Popielcową obowiązuje  POST  ŚCISŁY.   W Środę Popielcową rozpoczynają się tzw. dni modlitw o ducha pokuty.

W czwartek zapraszamy  dzieci na swoją pierwszą drogę krzyżową po Mszy św. o godz. 16.00. Dla dzieci została przygotowana układanka wielkopostna.

W   piątek po Mszy św. o godz. 7.00 i 16.00 droga krzyżowa dla starszych, a o godz. 19.00 droga krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy z racji pracy nie mogli być wcześniej.

W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  będą  o godz.  14.00. Bezpośrednio po gorzkich żalach Msza św. bez kazania.

W ubiegłą sobotę odbyła się zabawa karnawałowa dla grup działających przy parafii. Serdeczne podziękowania rodzicom oraz tym, którzy pomagali przy zabawie. Zdjęcia są do obejrzenia na stronie internetowej.