5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.2021

Przypominamy, że jesteśmy w reżimie sanitarnym. W naszym kościele może jednorazowo przebywać do 50 osób. Prosimy, aby zachować  odległość między sobą i siadać także w ławkach z przodu kościoła, a nie tłoczyć się pod chórem.  Zwracamy uwagę o obowiązku zasłanianiu ust i nosa.

Od jutra wieczorna Msza św. będzie odprawiana o godz. 17.00.

W czwartek rozpoczniemy doroczne, wielkopostne rekolekcje w naszej parafii, które poprowadzi ks. Stanisław Olszak z Tarnowa.  Program rekolekcji znajduje się w gablocie, na stronie internetowej i oraz wyłożony jest w kościele.

SPOWIEDŹ  ŚW. w ramach rekolekcji pół godziny przed każdą Mszą św. oraz pół godziny po wieczornej Mszy św. czyli ok. 18.15. Skorzystajmy z tego czasu łaski i nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni.  Na czas rekolekcji zwiększyliśmy ilość Mszy św. aby umożliwić jak największej ilości parafian skorzystania z tego czasu łaski. Spotkania dla dzieci będą po południu. 

W czwartek  przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to  dzień świętości życia. W tym dniu będzie można włączyć się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Informacje i foldery znajdują się na stoliku w wejściu do kościoła.

Przyszła niedziela jest obchodzona jako Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. W tym dniu kończymy rekolekcje. Taca z przeznaczeniem dla Ks. Rekolekcjonisty.

Sprzątanie kościoła na święta będzie w Wielki Poniedziałek  czyli 29 marca od godz. 8.30. Tym razem prosimy rodziny od numeru 207 (Grażyna Gjądła) do 223 (Stanisława Spytkowska).

Otrzymaliśmy fakturę za ogrzewanie kościoła na kwotę 7.506 zł.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu złożyli: Palenik, Stopiak i Maria Stefko, rodzina: Eugeniusza Kulka, Jana Gnida, Jana i Anny Sobczak, rodzina Władysława i Józefa Miernickiego, Dariusza i Renaty Hołuj, Katarzyny i Andrzeja Mastela, Emilii i Jana Łaciak, Anny i Jana Paściak, Grażyny i Mirosława Nowak, rodziny Antoniego Sobczak, Anny i Jana Łaciak, rodzina Henryka Łaciak, Stanisława Czerwień, Anny Kulawiak, Eugeniusza Paściak, Albina Rokickiego, Beniamina Folfas, Andrasiak, Paściak i Chowaniec, Kasprzak i Świdroń, Jurczak i Chowaniec, Pajkos, Nemptusiak, Sobczak, Budzińskich, Litwiak, Bednarz oraz Anna Kulasiak, Maria Łyś(3A), Małgorzata Pardel, Janina Fuła, Stanisława Spytkowska, Małgorzata i Jan Łaciak, Maria Stopiak, róża różańcowa Jana Noga, rodziny co modliły się do św. Józefa u Eugeniusza Skodoń. Bóg zapłać! Za ofiarodawców będzie odprawiona rezurekcja.

W kancelarii są  do nabycia baranki wielkanocne Caritas w cenie 6 zł.