5 Niedziela Wielkiego Postu – 18.03.2018

Od jutra wieczorna Msza św. będzie odprawiana o godz. 17.00.

Także jutro przypada uroczystość św. Józefa – Patrona Kościoła.

W czwartek rozpoczniemy doroczne, wielkopostne rekolekcje w naszej parafii, które poprowadzi nasz współbrat O. Wiesław Strzelecki.  Program rekolekcji znajduje się w gablocie, na stronie internetowej i oraz wyłożony jest w kościele.

Przyszła niedziela jest obchodzona jako Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Tych, którzy wykonali palmy na konkurs zapraszamy na sumę. W tym dniu kończymy rekolekcje. Taca z przeznaczeniem dla O. Rekolekcjonisty. SPOWIEDŹ od godz. 16.00 – 17.00.

Już dzisiaj informujemy, że sprzątanie kościoła na święta będzie w Wielki Poniedziałek  czyli 26 marca od godz. 8.30. Tym razem prosimy rodziny od numeru 167 WĘGLARZ Elżbieta do 193a  KRUŻEL Regina.                     Za zrozumienie i zaangażowanie –  dziękujemy.

Otrzymaliśmy fakturę za ogrzewanie kościoła na kwotę 8.583 zł.  Na koncie parafii w banku z ofiar na ogrzewanie pozostało: 7.444zł.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu złożyli: rodzina Jana i Emilii Łaciak, Mastela, Podchalicz, Andrasiak i Maria Czerwień, rodzina Henryka Czerwonka, Sabalskich, Tomasik, Małgorzata Tutka, rodzina Jana i Grażyny Stefko, Alojzego i Marii Palenik, rodzina Pajkos, Nemtusiak, Anna Capiak z rodziną, Józef Łaciak, Joanna Hładowczak z rodziną, Anna Kulasiak, Karol Czerwień,  rodzina Józefa Miernickiego i Albina Rokickiego, Kowalik, Świdroń i Kasprzak, róża różańcowa Beniamina Folfas i Lucjana Zbela, rodzina Józefa Janowiak i Jana Szczerbiak. Bóg zapłać! Za ofiarodawców będzie odprawiona rezurekcja.

Po sumie wolontariat działający przy naszej szkole będzie rozprowadzać kartki świąteczne, które własnoręcznie wykonały dzieci oraz młodzież. Ofiary będą przeznaczone na „Barkę”. Koszt kartki to dobrowolna ofiara.