30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10.2021

W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny podczas którego w czasie nabożeństw różańcowych modlić się będziemy w intencji misji, misjonarzy oraz o nowe powołania misyjne.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość konsekracji naszego kościoła. Po Mszy Świętej o godzinie 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i uroczyste „Ciebie Boga wysławiamy”.

W kancelarii parafialnej można składać jednorazowe wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się przez cały listopad odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek po Mszy świętej wieczornej. W uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 14.00 i w dzień zaduszny o godz. 8.00 będzie odprawiona Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach. Jednocześnie dziękujemy za złożone ofiary z racji wypominek.

Ze względu na pandemię w tym roku również rezygnujemy ze zbiórki ofiar na ogrzewanie kościoła i kaplicy przez Radę Parafialną. Ofiary w wysokości 100 zł od rodziny prosimy składać bezpośrednio w kancelarii parafialnej do 15 listopada. Liczymy na waszą hojność i wyrozumiałość.

Zarząd Urbaru zaprasza na licytację drzewa w oddziale 1 Smyrecki, która odbędzie się w dniu 30 października tj. sobota. Zbiórka o godz. 8.00 koło państwa Kuziel.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Stefan Fuła, za którego zamówiono 114 intencji Mszy świętych, z których 5 od najbliższej rodziny zostanie odprawione w naszym kościele, a pozostałe będą odprawione w innych klasztorach karmelitańskich. Polecając Bożemu Miłosierdziu zmarłego śp. Stefana Fuły odmówmy: Wieczny odpoczynek…

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką Matki Bożej Różańcowej i naszej Patronki świętej Anny.