3 NIEDZIELA ADWENTU – 16.12.2018

W trzecim tygodniu Adwentu – przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie  rodzin. RORATY  o godz. 7.00.

Dzisiaj o godz. 18.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

We wtorek od godz. 8.30 sprzątanie kościoła. Prosimy rodziny od numeru 248 (Blubla)  do 259  (Kuziel).

W  sobotę  od godz. 8.30 odwiedziny chorych w domach. Osoby, które nie są objęte duszpasterstwem pierwszo piątkowym, a chciałyby skorzystać z wizyty kapłana proszę zgłosić w kancelarii.

Za tydzień w niedzielę  okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00 – 17.00. Spowiadać będziemy także w wigilię pół godziny przed poranną Mszą św. oraz przed Pasterką.

W kancelarii parafialnej są do nabycia opłatki,  świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” oraz parafialny kalendarzPrzyjmujemy  na roczne wypominki.

Można jeszcze w tym tygodniu składać TYTKI  CHARYTATYWNE. Produkty z nich przekażemy dzieciom do Pogotowia Opiekuńczego w Krakowie. Tytki są do pobrania w wejściu do kościoła. Bóg zapłać tym, którzy włączyli się w tą akcję pomocy dzieciom dotkniętym  przez los.

W przyszły poniedziałek będzie rozdanie nagród dla dzieci za uczestnictwo w roratach. Plansze proszę składać w niedzielę przed ołtarzem.

Dziękujemy za przywiezienie choinek Eugeniuszowi  i Grzegorzowi Kulka oraz Józefowi Szczerbiak, Pawłowi Bugajskiemu i Marianowi Szkodoń.

Do puszek „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”  złożono: 912 zł.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian ale także gości i sympatyków naszej parafii w Boże Narodzenie na Mszę św. o godz. 10.30 podczas której dzieci z zespołu ŻURAWINKI będą kolędowały Małemu Jezusowi. Tradycyjnie będziemy także świętować przy torcie URODZINY PANA JEZUSA. Tegoroczne świętowanie będzie w remizie ze względu na duże zainteresowanie. Dla dzieci przygotowany będzie tort, piccolo, a dla rodziców, parafian i gości ciacho oraz kawa.