29 Niedziela Zwykła – 18.10.2020

W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny podczas którego w czasie nabożeństw różańcowych modlić się będziemy w intencji misji, misjonarzy oraz o nowe powołania misyjne.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość konsekracji naszego kościoła. Po Mszy Świętej o godzinie 8.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu i uroczyste „Ciebie Boga wysławiamy”.

 W  kancelarii parafialnej można składać jednorazowe wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się przez cały listopad odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego  w każdy piątek  po Mszy św. wieczornej. W  uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 14.00 i w dzień zaduszny  o godz. 8.00  będzie odprawiona Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach. Ponieważ 1 listopada przypada w niedzielę NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 15.00. Jednocześnie   dziękujemy za złożone ofiary z racji wypominek.

Ze zbiórki do puszek w ubiegłą niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia uzbieraliśmy 758 zł.

Ze względu na covid 19 w tym roku rezygnujemy ze zbiórki ofiar na ogrzewanie kościoła i kaplicy przez Radę Parafialną. Ofiary w wysokości 100 zł prosimy składać w kopertach z podpisanym nazwiskiem i numerem domu na tacę w niedzielę lub bezpośrednio w kancelarii. Liczymy na wyrozumiałość.

W związku z wprowadzeniem ograniczeń co do ilości wiernych w naszym kościele wprowadzamy od dzisiaj dodatkowe Msze św. w niedziele: 8.00, 9.30, 10.30 – transmisja przez internet, 11.30 i 15.00. W naszym kościele może przebywać na Mszy św. do 80 osób. Wstęp do kościoła TYLKO w maseczkach. 

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką Matki Bożej Różańcowej.