Dziś przeżywamy XVII Dzień Papieski. Do puszek  przed kościołem można złożyć ofiary   jako stypendialne Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia.

W  piątek z racji 13 dnia miesiąca czuwanie fatimskie, które rozpocznie Msza św. o godz. 20.00. Następnie: różaniec, apel maryjny i procesja światła wokół kościoła z Figurą Fatimską.   NIE  MA  MSZY  ŚW.  O  GODZ. 17.00.

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane w tygodniu po Mszy Świętej  o godzinie 17.00, a w  niedzielę o godzinie 14.30. Nabożeństwo różańcowe z udziałem dzieci w  środy, a dla młodzieży w piątki. W środę dzieci z klasy III podczas nabożeństwa otrzymają różańce.

Taca inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wynosiła  2.992  zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w uroczystość odpustową a szczególnie: zespołowi Rombań, strażakom, panu kościelnemu i organiście, tym wszystkim którzy sprzątali kościół, asyście procesyjnej, ministrantom. Podziękowania moim współbraciom O. Markowi i Br. Józefowi. Bóg zapłać całej parafialnej wspólnocie. Specjalne podziękowania kierujemy w stronę Ks. Grzegorza Łomzika proboszcza parafii św. Brata Alberta oraz Jego parafian za włączenie się w modlitwę „Różaniec do Granic”. Dziękujemy także naszym współbraciom z Krakowa, którzy uczestniczyli w Różańcu do Granic wraz ze swoimi wiernymi oraz naszym parafianom za wspólną modlitwę. Podziękowania dla Firmy Polański za bezpłatne przekazanie kanapek do pielgrzymów.

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom życzymy błogosławionego tygodnia za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej.

Idziemy z błogosławieństwem i pomocą Boga, by lepiej i pełniej czynić sobie ziemię poddaną dla dobra naszych braci i chwały naszego Zbawcy.

Ostatnio napisane