26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019

Od jutra wieczorna Msza św. będzie odprawiana o godz. 17.00

We wtorek rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe.    W tygodniu różaniec po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 14.30. Różaniec z udziałem dzieci w czwartki. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania uczestniczy w różańcu w  piątki.

W czwartek podczas Mszy św. o godz. 17.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II prosząc o świętych kapłanów.

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.  Odwiedziny chorych w piątek od godz. 10.00.

W piątek  też od godz. 8.30 sprzątanie kościoła. Prosimy rodziny od numeru 43A STEFKO Grażyna do 69 MOCZOŁ Anna.

W sobotę okazja do spowiedzi z racji odpustu od godz. 9.00 – 9.30.

Zapraszamy  na „ŚWIĘTO PIECZONEJ   RZEPY”, które będzie w sobotę 5 października w remizie OSP. Od godz. 16.00 – 19.00  zabawa dla dzieci połączona z posiłkiem, a od 20.00 – 24.00 zapraszamy dorosłych. Przewidziana jest zabawa taneczna, wspólne biesiadowanie, a także ciepły i zimny poczęstunek oraz bufet. Wstęp dla dorosłych od pary 100 zł. Uzbierane pieniądze zasilą konto budowy naszej kaplicy pogrzebowej. Zapraszamy do wspólnej zabawy nie tylko naszych parafian ale także naszych sympatyków i przyjaciół parafii.

Przyszła niedziela jako pierwszą miesiąca jest niedzielą adoracyjną. Taca z przeznaczeniem na inwestycje. Bóg zapłać za złożone ofiary!

W poniedziałek 7 października przypada  uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej. Msza św. o godz. 8.00,  suma o godz.  11.00, którą odprawi Ks. Adam Gabryś – nowy proboszcz w Orawce. Po sumie uroczysta procesja Eucharystyczna do kapliczek różańcowych wokół kościoła. Gorąco prosimy o asystę procesyjną, strażaków do baldachimu, dzieci do sypania kwiatów, zespół  Rombań oraz Żurawinki.  Asystę procesyjną prosimy w miarę możliwości o ubranie strojów regionalnych. Tradycyjnie prosimy druhów strażaków o umycie drogi i przypilnowanie porządku. W  TYM  DNIU  NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 17.00.

Zmarła Anna Blubla. Pogrzeb we wtorek. Wprowadzenie do kościoła o godz. 9.00, 9.45 Msza św.  Modlitwy w domu u córki niedziela i poniedziałek o godz. 18.30. Polećmy śp. Annę Blubla Bożemu miłosierdziu: Wieczyny odpoczynek…