Po Mszy św. o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca, a po sumie procesja eucharystyczna. Po sumie też spotkanie na „Posiadówce” z rodzicami uczniów przygotowujących się do Pierwszej  Komunii św.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na dzisiejszą tacę z racji inwestycji.

Dzisiaj też o godz. 14.30 rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. W tygodniu różaniec po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 14.30. Różaniec z udziałem dzieci w środy. Obecność uczniów klasy przygotowującej się do I Komunii św. jest obowiązkowa. Młodzież klas gimnazjalnych uczestniczy w różańcu w piątki.

Od jutra wieczorna Msza św. będzie odprawiana o godz. 17.00

We wtorek od godz. 8.30 sprzątanie kościoła. Prosimy rodziny od numeru 110 (Sobczak Maria) do 129 (Urban Beata).

W środę o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej.

W czwartek okazja do spowiedzi z racji odpustu od godz. 15.30 – 16.30. W tym dniu podczas Mszy św. wieczornej modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. 

W pierwszy piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.  Odwiedziny chorych w piątek od godz. 10.00.

W sobotę przypada  uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej. Msza św. o godz. 8.00,  suma o godz.  11.00. NIE MA MSZY ŚW. WIECZORNEJ.  Sumę odprawi Ks. Bogdan Stelmach –  kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu.  Po sumie uroczysta procesja Eucharystyczna do kapliczek różańcowych wokół kościoła. Gorąco prosimy o asystę procesyjną, strażaków do baldachimu, dzieci do sypania kwiatów, zespół  Rombań.  Asystę procesyjną prosimy w miarę możliwości o ubranie strojów regionalnych. Tradycyjnie prosimy druhów strażaków o umycie drogi i przypilnowanie porządku.

Decyzją Ks. Arcybiskupa nasza parafia została w tych dniach włączona do akcji „RÓŻANIEC DO GRANIC”, który będzie odmawiany o godz. 14.00 w  najbliższą sobotę w następujących miejscach w Chyżnem: na przejściu granicznym, koło stacji benzynowej Statoil i na parkingu naprzeciw  sklepu. Zapraszamy do włączenia się do tej modlitewnej akcji.

Ostatnio napisane