21 Niedziela Zwykła – 23.08.2020

Poprzez TRIDUUM  – poniedziałek, wtorek i środę – będzie przygotowanie duchowe młodzieży mającej przyjąć Sakrament Bierzmowania. O godz. 18.30 spotkania w kościele. W czwartek od godz. 8.30 sprzątanie i dekorowanie kościoła. Zapraszamy rodziców i kandydatów do bierzmowania. W czwartek też od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św.

W środę  przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msza św. o godz. 8.00 podczas której  odnowimy Akt Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej.

W piątek 28 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 17.00 Ks. Bp. Jan Zając udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. W tym dniu dla organizatorów przyjęć z racji bierzmowania jest udzielona dyspensa i nie obowiązuje post.

Od  poniedziałku 31 sierpnia wracamy do porządku Mszy św. z przed wakacji czyli Msza św. będzie rano o 7.00 i po południu o 18.00.

MSZA  ŚW.  NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO będzie odprawiona  we wtorek 1 września   o  godz. 8.00.  NA MSZY ŚW. OBOWIĄZKOWE SĄ MASECZKI. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św. Informujemy uczniów i rodziców, że podręczniki  dla klas I – VIII pozostają bez zmian. Należy tylko dokupić ćwiczenia. Dla oddziału przedszkolnego podręczniki zostaną zakupione z początkiem roku szkolnego.

Do puszek na pomoc Bejrutowi złożono 2.350zł i 30 euro. Bóg zapłać za Waszą ofiarność i solidarność.

Składam serdeczne podziękowania Państwu Annie i Janowi Łyś za sfinansowanie obcinki krzewów oraz Sewerynowi i Emanuelowi  Janowiak za pomoc przy układaniu drzewa.

Prostujmy  błędne drogi w sobie i wokół nas, a wtedy zasłużymy na błogosławieństwo Boga i przyczynimy się do zwycięstwa prawdy i miłości.