2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 08.03.2020

Dzisiaj na plebanii o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej oraz Komitetu Budowy Kaplicy.

Dzisiejsza niedziela w Kościele Polskim jest obchodzona jako niedziela „AD  GENTES” – czyli Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z  Misjonarzami. Z tej racji w naszej parafii gościmy wolontariuszy z Misji Medycznej Doctors Africa, którzy proszą o modlitwę w intencji Misji oraz wsparcie ich dalszych działań w czasie zbiórki. Ofiary  można składać do puszek przed kościołem.

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: w czwartek  po Mszy św. o godz. 16.00  droga krzyżowa dla dzieci,  w piątek po Mszy św. o godz. 7.00 i 16.00 droga krzyżowa dla starszych, o godz. 19.00 droga krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy z racji pracy nie mogli być wcześniej. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym   o godz.  14.00

Taca z ubiegłej niedzieli na wsparcie budowy kaplicy pogrzebowej wyniosła 3.530 zł. Bóg zapłać! Dziękujemy także za ofiarę 1.000 zł od pewnej osoby, która pragnie być anonimowa.

W kancelarii parafialnej można nabywać w ramach akcji Caritas ”baranki wielkanocne” w cenie 6 zł. Jest także książka „Chyzniańskie opowieści” w cenie 30 zł.

Z  okazji  Dnia Kobiet wszystkim kobietom składamy najlepsze życzenia: Wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, dużo szczęścia i uśmiechu, wiele radości życiowej oraz opieki naszej Patronki św. Anny.

Przyjmijmy błogosławieństwo Boga, który nieustannie nas szuka i wzywa do przemiany życia, abyśmy zawsze byli wierni powołaniu i przeznaczeniu do chwały.