2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04.2019

Po Mszy św. z racji dzisiejszego święta Bożego Miłosierdzia  możliwość ucałowania relikwii św. Faustyny Kowalskiej.

Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, która została w tym roku przeniesiona ze względu na przypadającą w tym roku oktawę wielkanocną. Od jutra też wieczorna Msza św. będzie odprawiana o godz. 18.00.

We wtorek Mszą św. z  procesją o godz. 18.00 rozpoczniemy nabożeństwa majowe. Prosimy o asystę procesyjną.

W czwartek podczas Mszy św. wieczornej modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

W piątek przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Tradycyjnie o godz. 17.00 Msza św. przy dzwonnicy na dole. Ze względu na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje post.  

Odwiedziny  chorych w domach wyjątkowo w sobotę od godz. 10.00.  W tym dniu podczas Mszy św. o 18.00 modlimy się w intencji naszych strażaków z okazji ich święta św. Floriana.  W sobotę ranna Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi.

W dni powszednie nabożeństwo majowe odprawiane będzie po Mszy Świętej o godz. 18.00, a w niedzielę i święta o godz. 14.45. Potem Msza św. o  15.00.

Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Taca  inwestycyjna na wsparcie budowy kaplicy. Bóg zapłać!

Dziękujemy za pomoc w rozebraniu dekoracji: Janowi Krużel,  Adamowi Hołubowicz, Eugeniuszowi, Romanowi i Sebastianowi Pardel  oraz Br. Józefowi. Wyrażamy także wdzięczność ministrantom i strażakom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w nawiedzeniu Figury św. Michała.  Bóg zapłać!

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.