Dzisiaj Mszą św. o godz. 20.00 rozpoczniemy Czuwanie Fatimskie. Następnie różaniec, apel maryjny i procesja światła z Figurą wokół kościoła.

We wtorek  przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W czasie Mszy Świętych poświęcenie ziół i kwiatów. Msze Święte jak w każdą niedzielę.

W środę odpust w Lipnicy Małej ku czci Świętego Stefana Węgierskiego. Suma o godzinie 11.00.

Zgodnie z panującym  u nas zwyczajem  w  poniedziałek o godz. 18.30 zapraszamy młodzież do przygotowania wieńca dożynkowego.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXV Gminne Dożynki.  W tym roku gospodarzem jest nasze sołectwo. Msza św. dożynkowa o godz. 10.30. Zachęcamy i zapraszamy do udziału w „święcie plonów”.

Taca na inwestycje z ubiegłej niedzieli wyniosła 3.150 zł i 8 euro. Raz jeszcze Bóg zapłać za Waszą ofiarność!

Dzisiaj w remizie OSP  o godz. 13.00 spotkanie wszystkich strażaków.

Wszystkim, którzy gościnnie przebywają w naszej parafii życzymy, aby dobrze się wśród nas czuli, a wszystkim miłej niedzieli.

Idziemy znowu w życie, w jego trudy i niepokoje. Idzie z nami Chrystus, który prowadzi nas przez tak często wezbrane wody zła. Nie zatoniemy gdy uwierzymy Mu i mocno zaufamy. Wpatrujmy się w Niego, trzymajmy mocno Jego dłoń, z której spływa błogosławieństwo i pokój.

Ostatnio napisane