11 Niedziela Zwykła – 14.06.2020

Dzisiaj po Mszy św.  godz. 10.30 spotkanie z rodzicami uczniów przygotowujących się do bierzmowania.

Trwa oktawa Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła. W czwartek  na zakończenie oktawy Bożego Ciała  poświęcenie wianków i ziół.

W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam uczniów przygotowujących się do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie.

W ostatnich dniach wykonywano pracę przy koszeniu trawy na cmentarzu. W związku z tym zwracamy uwagę, że grobowe mogą być pobrudzone. Jednocześnie prosimy, aby nie wrzucać do koszy na śmieci wieńców i wiązanek. Prosimy je składać obok pojemników. Informujemy też koszt wywozu jednego kosza to kwota 150 zł.

Zakończyliśmy prace przy naszej kaplicy pogrzebowej. Zbieramy dokumenty do jej odbioru. Rozliczenie podamy w najbliższym czasie po wypłaceniu wszystkich wykonawców.

Za zmarłą Annę Bartol zamówiono łącznie 49 intencji Mszy św.

Na prośbę Andrzeja Tisończyka poszukujemy osoby chętnej do pomocy przy kopaniu grobów. Zainteresowanych prosimy o bezpośrednie zgłaszanie się do proszącego.

Pan Jankara prosi o przekazanie informacji, że ponownie została uruchomiona linia bus – Jabłonka – Chyżne – Jabłonka. Kursy odbywają się 3 razy dziennie według starego porządku.

Wszystkim naszym parafianom, sympatykom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia pod opieką naszej Patronki św. Anny.